«Скарбничка» допомагає легко накопичувати гроші.
«Скарбничка» - це дуже зручний сервіс, яким користуються вже понад 9 мільйонів жителів України.
от процента поступлений средств на ваш счет
Від надходжень
поступления от расходов по вашей карте на копилку
Від витрат
поступления с регулярных платежей на копилку
Регулярний платіж
поступления от округления остатка на копилку
Округлення залишку

Мета накопичення

Що таке мета накопичення
Якщо Ви хочете опинитися в певному місці, то перш за все Ви повинні знати, куди й коли хочете прийти. Так і з накопиченнями – Ви повинні розуміти на що саме накопичити
Функція, за допомогою якої можна встановити конкретні мету накопичення, строк і суму.
Навіщо ставити мету
    Будь-яка фінансова мета повинна бути сформульована гранично чітко. Це стосується як суми, яку ви бажаєте зібрати, так і часу, який ви готові витратити на досягнення цієї мети.
У фінансах важлива визначеність, а тому почати потрібно з обліку заощаджень. Встановіть мету накопичення і легко контролюйте її досягнення.
Як додати мету
Натисніть на посилання «Встановити фінансову мету» в меню керування метою, опишіть свою мету та збережіть.
Перейдіть у меню керування «Скарбничкою» в Приват24 або на сайті pb.ua/kopi.

Додаток «Скарбничка»

Мобільний додаток для користувачів послуги «Скарбничка» дозволяє бачити, скільки грошей уже зібрано в «Скарбничці», зручно налаштовувати умови накопичення, а також переглядати суми поповнення за місяць або півроку.
Почніть слідкувати за своїми накопиченнями, використовуючи мобільний додаток. Вам допоможе весела свинка, що боїться лоскоту й сумує без монеток!

Детальніше
Додаток для iOS Додаток для Android

Дізнайтесь як

Гарантія збереження вкладів

Ваші вклади захищені не тільки фінансовою стабільністю ПриватБанку - банку №1 за депозитами в Україні, але й державним Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб – установа, яка від імені держави гарантує повернення вкладів кожному вкладникові у випадку ліквідації банку. Виплата коштів за всіма депозитами, включаючи нараховані відсотки, проводиться в розмірі загальної суми вкладів, але не більше ліміту, що визначається Фондом. Відшкодування вкладів в іноземній валюті проводиться в гривні за офіційним курсом Національного банку України, який діє на дату призначення ліквідації банку.
сохранность вкладов

Поширенi питання: